Semih Kılıçsoy sakatlandı mı? Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Semih’e ne oldu?

Siyah-beyazlılar, Süper Lig’in 32. haftasında Yılport Samsunspor ile oynanan maçta sakatlanan Mert Günok ve Semih Kılıçsoy’un sağlık durumları ile ilgili açıklama yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada, Semih Kılıçsoy ve Mert Günok’un uyluk üst adale grubunda gerilme ve ödem tespit edildiği belirtildi. Peki, Semih Kılıçsoy sakatlandı mı? Beşiktaş’ın başarılı futbolcusu Semih’e ne oldu?

SEMİH KILIÇSOY SAKATLANDI MI?

“Futbol A Takımımızın 13 Nisan Cumartesi günü Yılport Samsunspor ile oynadığı mücadelede, sağ ayak sırtına aldığı krampon darbesi sonrası ayağında cilt kesisi ve künt travmaya bağlı ezilme yaralanması oluşan Mert Günok ile uyluk üst iç kısmında ağrı hisseden futbolcumuz Semih Kılıçsoy’un yapılan MR görüntülemesinde uyluk üst adale grubu (İliopsoas ve Obturatör eksternus)’nda gerilme ve ödem saptanmıştır. Futbolcularımızın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.”

ANKARAGÜCÜ MAÇINDA OYNAYACAKLAR MI?

Semih Kılıçsoy’un, Süper Lig’in 33. haftasında cuma günü oynanacak MKE Ankaragücü maçında forma giyemeyeceği, Mert Günok’un ise durumunun son kontrollerden sonra netleşeceği öğrenildi.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir