Begüm Öner Bodrum fiyatlarına isyan etti… Yunanistan tatilinde fiyatları böyle anlattı


Seksenler dizisindeki Elvan rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Begüm Öner, oyuncu eşi Ceyhun Fersoy ile tatil sezonunu açtı. Önce Bodrum sonra da Yunanistan’a giden Öner, fiyatları karşılaştırdı.

“TÜRKİYE’DE 5 BİN, SAMOS’TA BİN LİRA”

2. Sayfa’da yer alan habere göre, basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu, tatil karşılaştırması yaptı. Ceyhun Fersoy’la beraber Bodrum tatilinden sonra Samos adasına gittiklerini söyleyen ünlü isim fiyat farkından dolayı çok üzüldüğünü belirterek,

“Bodrum’da fiyatlar korkunç. Samos Adası’nda fiyatlar Bodrum’un yarısı kadar. Karides, kalamar, ahtapot yeseniz iki kişi Türkiye’de ne kadara çıkarsınız? 5 bin TL ödersiniz en az. Samos’ta bin beş yüz belki bin lira falan. Ciddi bir fiyat farkı var” ifadelerini kullandı.

Yunanistan’da plajların ücretsiz olduğunu da söyleyen oyuncu “Girişte bir fiyat ödemiyorsunuz. Bence bu çok önemli. Şezlong ücreti ödemiyorsunuz. Bizim ülkemizde nereye gitseniz şezlong parası ödemek zorundasınız. Bunlar gerçekten çok üzücü çünkü herkesin tatil yapmaya ihtiyacı var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir