Analistler Bu 3 Altcoin için Ralli Bekliyor: Hedefler İşaretlendi!

Kripto analisti Javon ENS için yüzde 138’lik bir ralli öngörüyor. Analist Victor Olanrewaju, WIF için daha yüksek seviyeleri işaret ediyor. Kripto analisti Abiodun Oladokun ise FTM’den bir ralli bekliyor. Analistlerin bu 3 altcoin fiyat tahminlerini okuyucularımız için derledik.

ENS fiyat tahmini: Altcoin için ufukta %138’lik bir ralli mi var?

Ethereum Name Service (ENS), mevcut fiyatıyla en son Ocak 2022’de gözlemlenen bir seviyede işlem görüyor. Kripto analisti Javon, yakın zamanda yaptığı bir tahminde altcoinin yakında 76,12 dolar fiyat hedefine doğru %138’lik bir ralliye tanık olabileceğini belirtti.

ENS fiyat tahmini. Kaynak: Javon

Ancak, bu durum yalnızca altcoin fiyatının kırılma seviyesinin altına düşmeden üzerinde kalması halinde gerçekleşecek. Bu, ENS boğalarının güçlü desteğini gösterecek ve devam eden bir fiyat rallisi olasılığına işaret edecek. Bu arada, mevcut yükseliş trendi korunursa, ENS’nin bir sonraki fiyat noktası 34,64 dolar. Altcoin, piyasa aktivitesinde bir düşüş görürse, bu yükseliş tahmini geçersiz olacak ve fiyatı 30,94 dolara doğru düşme eğilimine girecek.

ENS fiyat grafiği. Kaynak: TradingView

WIF fiyat tahmini: Holderlar daha fazla kazanç elde edebilir mi?

Günlük grafikte satıcıların 23 Haziran’da tükenmesinin dogwifhat (WIF)’in sıçraması için çok önemli olduğu görülüyor. Bu dönemde fiyat 1,56 dolardan işlem gördü. Daha sonra, boğalar yorgunluğu fark ederek memecoin’in neredeyse mükemmel bir günlük yeşil mum oluşturmasına yardımcı oldu. Şu anda 1,56 dolar bölgesi destek konumunda. Ayrıca, WIF 2,30 dolarlık direnci aşmak istiyor. Başarılı olursa, altcoin fiyatı 2,64 dolara çıkabilir. Bu gerçekleştiğinde, 3,21 dolara doğru bir ralli mümkün olacaktır. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI) 51,45, yani meme coin’inin momentumu yükseliş pozisyonunu koruyor. Aynı şekilde, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) da benzer bir yönde ilerliyor.

WIF Günlük Analiz. Kaynak: TradingView

MACD, 12 ve 26 EMA’lar arasındaki farkı kullanarak bir trendin yükseliş mi yoksa düşüş mü olduğunu gösterir. Okuma pozitif olduğundan, WIF’in eğiliminin yükseliş olduğu anlamına gelir. Eğer devam ederse, bu durum WIF’in yukarı yönlü hareketinin devam ettiğini teyit edebilir. Ancak, Bitcoin son dönemdeki yükseliş trendini sürdürmezse WIF yukarıda belirtilen fiyatlara ulaşamayabilir. Bu durum büyük ölçüde meme coin’in BTC ile olan güçlü korelasyonundan kaynaklanıyor. Böyle bir durumda, altcoin fiyatı 1,96 dolara kadar düşebilir.

FTM fiyat tahmini: Alıcılar, altcoin fiyat rallisini destekliyor!

Kripto paranın bir günlük grafikteki fiyat hareketinden elde edilen okumalar, Fantom (FTM)’ye yönelik boğa eğilimini doğruluyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) 24 Haziran’da bir yükseliş geçişi başlattı ve o zamandan beri alıcılar kontrol altında. Bu gösterge bir varlığın fiyat momentumunu izler ve potansiyel trend dönüşlerini belirler. MACD çizgisi (mavi) bir yükseliş trendinde sinyalle (turuncu) kesiştiğinde bir yükseliş geçişi meydana gelir.

FTM fiyat analizi. Kaynak: TradingView

MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerine çıktığında yükseliş olarak kabul edilir. Yatırımcılar bunu daha fazla fiyat artışı beklentisiyle uzun pozisyonlara girmek için bir fırsat olarak görüyor. FTM alım baskısı devam ederse, altcoin fiyatı 0,60 dolara kadar yükselebilir.

FTM fiyat analizi. Kaynak: TradingView

Ancak, FTM hoderları günlük işlemlerden elde ettikleri yüksek karlar nedeniyle daha fazla satış yapmaya başlarsa, bu durum fiyatı üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturarak 0,58 dolara düşmesine neden olabilir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir